produkce@fabextv.cz 777 890 275

Pod jednou střechou

České a polské děti v Ostravě poznávaly moderní umění. V rámci projektu s názvem Pod jednou střechou, který pro ně díky podpoře z evropské dotace pořádá městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz, společně tvořily děti z mateřských škol vlastní umělecká díla, od malování až po vaření.

Centrální obvod poslal do ulic ...

Číslo videa: 20_22_05

Datum: 8. 6. 2020

Levněji, rychleji a efektivněji. Tak opravují silnice a chodníky v Moravské Ostravě a Přívozu. Pracovníkům technických služeb opět pomáhá speciální asfaltovací vůz, který byl delší dobu ve výluce.

Letničky ozdobí Moravskou Ostravu a ...

Číslo videa: 20_21_05

Datum: 21. 5. 2020

Občané středu Ostravy se mohou opět těšit na krásné květinové obrazce. Vysazování letniček proběhlo jako každý rok po třech zmrzlých. Například i v Parku Milady Horákové.

Mateřské školky v Moravské ...

Číslo videa: 20_20_05

Datum: 19. 5. 2020

Zavřené základní a mateřské školy přidělaly pořádné starosti nejedné rodině. Členové integrovaného záchranného systému tak nesmírně ocenili, že pro jejich děti zůstaly alespoň některé mateřské školky otevřené. V Moravské ...

Centrální ostravský obvod se ...

Číslo videa: 20_19_01

Datum: 2. 5. 2020

Pandemie koronaviru hluboce zasáhla do všech oblastí našeho života – a podstatně mění i hygienické standardy. Zvykáme si nejen na povinné odstupy a nošení roušek, ale také na desinfekci v obchodech, úřadech a dalších institucích. ...

Senioři z Moravské Ostravy a ...

Číslo videa: 20_18_04

Datum: 2. 5. 2020

Senioři z Moravské Ostravy a Přívozu mají za sebou gurmánský zážitek. Radnici oslovila gastronomická firma, která chtěla udělat radost dříve narozeným. Do dvou domovů pro seniory darovala obědy i ochranné pomůcky.

V Ostravě-Přívozu si sami uklidili ...

Číslo videa: 20_17_03

Datum: 25. 4. 2020

Obyvatelé Ostravy-Přívozu dobrovolně uklízeli černou skládku. Více než rok a půl někdo do jedné lokality navážel hromady odpadu. Problém se rozhodl vyřešit jeden z místních a vložil se do něj i místostarosta Rostislav Řeha.


Partneři

Dům kultury města Ostravy Ministerstvo kultury Prestige Models LOOK BELLA 2015 Ostrava Ostrava Jih Ostrava Poruba Ostrava Moravská Ostrava a Přívoz Ostrava Radvanice a Bartovice Ostrava Nová ves Bezpečnější Ostrava