produkce@fabextv.cz 777 890 275

Senioři z DPS Gajdošova dostali dárky od dětí z ostravských škol

V Domě s pečovatelskou službou na Gajdošově ulici v Ostravě mají hezkou tradici – vánoční dárky pro jejich klienty vyrábějí děti ze základních škol. Letos je kvůli pandemii nemohli předat osobně, a tak je zastoupila místostarostka obvodu Moravská Ostrava a Přívoz Alena Pataky.

Jarní úklid v centru Ostravy

Číslo videa: 21_15_01

Datum: 15. 4. 2021

Jarní úklid se netýká jen domácnosti. Existuje spousta prací ve veřejném prostoru, které se musejí udělat s přicházejícím teplým obdobím. A jak uvidíme v následující reportáži, zásluhou Technickych služeb bude Moravská Ostrava a Přívoz brzy jako že škatulky.

Blíží se zápisy do mateřských škol

Číslo videa: 21_13_03

Datum: 5. 4. 2021

Centrální ostravský obvod, tedy Moravská Ostrava a Přívoz, má zhruba čtyřicet tisíc obyvatel. A aby zajistil potřeby té nejmladší generace, musí pečovat o dostatek mateřských škol. Do jedné z nich vás nyní zveme.

Před klubem Atlantik vzniklo ...

Číslo videa: 21_12_05

Datum: 2. 4. 2021

Před Atlantikem v centru Ostravy vzniklo nové umělecké dílo. S přívlastkem dočasné. Čeká totiž, až se život vrátí do normálu a bude moci sloužit veřejnosti zase obvyklým způsobem.

Dlouhodobá revitalizace sadu Boženy ...

Číslo videa: 21_11_03

Datum: 22. 3. 2021

V letošním roce začne jedna z nejdelších modernizací ostravské zeleně. V Sadech Boženy Němcové dojde nejen k oživení rostlinstva, ale také výsadbě nových dřevin a keřů. Jak se postupně během let budou sady proměňovat, nyní uvidíte v následující reportáži.

Přívoz bude do budoucna lepší čtvrtí

Číslo videa: 21_10_04

Datum: 18. 3. 2021

Moravská Ostrava a Přívoz chystá další nově zrekonstruované byty. Díky pandemie se rekonstrukce prodloužila. Práce na bytech je pomalu u konce a my se pojďme podívat, kde konkrétně a odkdy budou volná místa k dispozici.

Výstava za sklem v klubu Atlantik

Číslo videa: 21_09_02

Datum: 9. 3. 2021

Covid-19 náš život z vážných důvodů zastavil a jednou z oblastí, které to zasáhlo, je bezesporu kultura. Ale právě v tomto odvětví pracují kreativní osobnosti, které si cestu ke svým návštěvníkům vždycky najdou. Jedním ...


Partneři

Dům kultury města Ostravy Ministerstvo kultury Prestige Models LOOK BELLA 2015 Ostrava Ostrava Jih Ostrava Poruba Ostrava Moravská Ostrava a Přívoz Ostrava Radvanice a Bartovice Ostrava Nová ves Bezpečnější Ostrava